D-Link D-LModul GBImini DEM-310GT

PROMO
STOCKCLEARENCE - LIMITED STOCK

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.
DEM-310GT

790069248146
  • 1 in voorraad

Meer informatie over het product

Kenmerken
Kleur van het productStainless steel
Intern
Netwerk
Overdrachtssnelheid1 Gbit/s
Datalink-protocollenGigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie1000BASE-LX
Voldoet aan industriestandaarden802.3z
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Gewicht en omvang
Afmetingen (BxDxH)29.8 x 11.8 x 56.3 mm
Poorten & interfaces
Aansluitingenmini-GBIC
Technische details
Technische detailsOptical Receiver Sensitivity -20dBm
Aanvullende informatie
Garantie1 Jaar
*EET kan niet aansprakelijk worden gesteld voor fouten in foto's, omschrijvingen en specificaties die door derden worden geleverd

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Toevoegen aan uw favorieten
Verwijderen
Verwijderen uit deze lijst
Onlangs bezocht
Ingelogde gebruiker heeft de pagina bezocht.
favoriet Item
Het artikel staat bij uw favorieten.
Houd mij op de hoogte
Ontvang een email <br/> wanneer dit product <br/> op voorraad is.
Prijsverlaging
Korting is gebaseerd op de standaard prijzen en werd in mindering gebracht op de vermelde prijs